• CAPTCHA Image
Maurycy 50
Stosowałem już różne specyfiki z tego sklepu i wszystkie działają. Także nie ma ściemy, są to sprawdzone i działające tabsy, nawet jeśli nie są znanych i reklamowanych firm. Moja żona i ja oceniamy je bardzo na plus:). Nie były to nasze pierwsze zakupy i na pewno nie ostatnie. ostatnio zrealizowałem nieco większy zakup i nawet dostałem rabat. Także naprawdę warto.
Hyzio
Do tego sklepu trafiłem przez przypadek, znajomi mi podrzucił linka. Szczerze mówiąc miałem pewne obawy, co do jakości i działania tych leków, ale co ważne, wszystko działa śpiewająco:). Jest to mój pierwszy zakup, ale na pewno wrócę po kolejne. Moja żona jest bardzo zadowolona. Cenowo również wygląda to całkiem nieźle, także jesteśmy oboje zadowoleni.
David
Jestem pozytywnie zaskoczony tym, że tabletki rzeczywiście działają. Miałem obawy przed zamawianiem tego typu produktów przez Internet, ale zaryzykowałem i jestem bardzo zaskoczony. Tabletki przyszły bardzo szybko, testowałem je już tego samego wieczoru. Wszystko świetnie śmiga;). Działają bardzo szybko, nie jest potrzebne nawet te 15 minut, o których wszędzie piszą. Następnym razem zamówię inne tabletki, może będzie jeszcze lepszy odjazd;)
Luko
Znajomy polecił mi Apcalis w żelu. Do tej pory brałem tylko tabletki i to raczej znanych firm, ale postanowiłem posłuchać kumpla. Żel działa jeszcze szybciej niż tabletki, dlatego jest idealny na szybkie akcje, na spontaniczne spotkania i do przełamania sytuacji stresowych. Do tej pory korzystałem z tego żelu już 4 razy i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. A przy tym cena również jest atrakcyjna.
Tester
W tym sklepie zrobiłem już kilkukrotnie zakupy. Zacząłem od Cialisu a skończyłem na...jeszcze nie skończyłem:). Dzięki temu, że cena jest bardzo w porządku, mogę sobie pozwolić na testowanie najróżniejszych środków. teraz testujemy z żoną tabletki, potem pewnie przerzucimy się na inną konsystencję środków. Póki co wszystkie świetnie działają i co więcej, budują rewelacyjnie pewność siebie. Teraz z żoną przeżywamy drugą młodość, wariujemy bardzo konkretnie. Zachęcam do zakupów, szczególnie w tym sklepie :).

NASZE PRODUKTY

Super P-force 100+60mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Super P-force 100+60mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki
Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 120 zł 30 zł 19 zł
2 8 224 zł 28 zł 19 zł
3 12 300 zł 25 zł 19 zł
4 16 384 zł 24 zł 19 zł
5 20 440 zł 22 zł 19 zł
10 40 800 zł 20 zł 19 zł
20 80 1440 zł 18 zł 19 zł
40 160 2560 zł 16 zł 19 zł
Wśród problemów dotykających naszej sfery seksualnej wymienić możemy dwa podstawowe, które dotykają niezmiernie dużą liczbę panów. To przede wszystkim kłopot z uzyskaniem wzwodu w ogóle, jak również problem z przedwczesnym wytryskiem, który według różnych źródeł może dotyczyć nawet co trzeciego mężczyzny. Niestety takie zaburzenia potrafią sparaliżować wiele kwestii w naszym życiu. Konieczne jest więc szybkie zareagowanie i pozbycie się problemu.

Na rynku znajdziemy dostępnych wiele doskonałej jakości leków, które są w stanie nam pomóc, w dodatku na oba te problemy jednocześnie. Super P-Force to jeden z takich właśnie środków. Jego użycie gwarantuje powrót do normalnej kondycji seksualnej błyskawicznie. Czas działania substancji czynnej na nasze ciało będzie niesamowicie długi i zależny od czynników takich jak indywidualna tolerancja substancji czynnej przez nasz organizm. Super P-Force działa przez około 3 do 5 godzin na nasze ciało umożliwiając nam w tym czasie odbycie satysfakcjonującego stosunku z naszą partnerką, jak również cieszenie się seksem tak długo jak będziemy tego chcieli. Tabletka niweluje bowiem również inny problem – przedwczesny wytrysk. Takie działanie 2 w 1 jest niezmiernie ciekawym połączeniem, które w zasadzie jest kompleksowym sposobem na poprawienie jakości całego naszego życia seksualnego. Polecamy wszystkim panom cierpiącym na zaburzenia tego typu środki takie jak Super P-Force. Dzięki nim szybko odzyskasz wiarę w swoją męskość i znów będziesz miał udane życie seksualne.

Super P-Force działa po około 40 minutach od połknięcia tabletki. Lista przeciwwskazań nie jest nazbyt długa, a więc w większości przypadków będziemy mogli sobie pozwolić na stosowanie takich jak te substancji w sposób bezpieczny.