• CAPTCHA Image
Maurycy 50
Stosowałem już różne specyfiki z tego sklepu i wszystkie działają. Także nie ma ściemy, są to sprawdzone i działające tabsy, nawet jeśli nie są znanych i reklamowanych firm. Moja żona i ja oceniamy je bardzo na plus:). Nie były to nasze pierwsze zakupy i na pewno nie ostatnie. ostatnio zrealizowałem nieco większy zakup i nawet dostałem rabat. Także naprawdę warto.
Hyzio
Do tego sklepu trafiłem przez przypadek, znajomi mi podrzucił linka. Szczerze mówiąc miałem pewne obawy, co do jakości i działania tych leków, ale co ważne, wszystko działa śpiewająco:). Jest to mój pierwszy zakup, ale na pewno wrócę po kolejne. Moja żona jest bardzo zadowolona. Cenowo również wygląda to całkiem nieźle, także jesteśmy oboje zadowoleni.
David
Jestem pozytywnie zaskoczony tym, że tabletki rzeczywiście działają. Miałem obawy przed zamawianiem tego typu produktów przez Internet, ale zaryzykowałem i jestem bardzo zaskoczony. Tabletki przyszły bardzo szybko, testowałem je już tego samego wieczoru. Wszystko świetnie śmiga;). Działają bardzo szybko, nie jest potrzebne nawet te 15 minut, o których wszędzie piszą. Następnym razem zamówię inne tabletki, może będzie jeszcze lepszy odjazd;)
Luko
Znajomy polecił mi Apcalis w żelu. Do tej pory brałem tylko tabletki i to raczej znanych firm, ale postanowiłem posłuchać kumpla. Żel działa jeszcze szybciej niż tabletki, dlatego jest idealny na szybkie akcje, na spontaniczne spotkania i do przełamania sytuacji stresowych. Do tej pory korzystałem z tego żelu już 4 razy i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. A przy tym cena również jest atrakcyjna.
Tester
W tym sklepie zrobiłem już kilkukrotnie zakupy. Zacząłem od Cialisu a skończyłem na...jeszcze nie skończyłem:). Dzięki temu, że cena jest bardzo w porządku, mogę sobie pozwolić na testowanie najróżniejszych środków. teraz testujemy z żoną tabletki, potem pewnie przerzucimy się na inną konsystencję środków. Póki co wszystkie świetnie działają i co więcej, budują rewelacyjnie pewność siebie. Teraz z żoną przeżywamy drugą młodość, wariujemy bardzo konkretnie. Zachęcam do zakupów, szczególnie w tym sklepie :).

NASZE PRODUKTY

Super Vikalis Vx 20+60mg

Cena: 220,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Super Vikalis Vx 20+60mg

Substancja czynna Depoxetin 60mg + Tadalafil 20mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 24 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 220 zł 22 zł 19 zł
2 20 400 zł 20 zł 19 zł
3 30 540 zł 18 zł 19 zł
4 40 640 zł 16 zł 19 zł
5 50 750 zł 15 zł 19 zł
10 100 1300 zł 13 zł 19 zł
20 200 2200 zł 11 zł 19 zł
Zaburzenia potencji często idą w parze z kłopotami z przedwczesnym wytryskiem. To spore utrudnienie w przypadku osób żyjących aktywnie seksualnie, bowiem z jednej strony nie jesteśmy w stanie dać zadowolenia naszej partnerce z racji przejściowej lub trwałej impotencji, z drugiej strony, gdy tylko uzyskamy wzwód skazani jesteśmy na inne wstydliwe zaburzenie – przedwczesny wytrysk. To problem, z którym wbrew pozorom boryka się bardzo wielu mężczyzn. Możemy jednak poradzić sobie dzięki współczesnym rozwiązaniom takim jak leki praktycznie w stu procentach z obu zaburzeniami. I to jednocześnie.

Lek Super Vikalis VX to ciekawe połączenie dwóch niezależnie od siebie działających substancji czynnych. Jedna z nich to znany doskonale tadalafil, będący doskonałym wyborem jeżeli chodzi o zaburzenia potencji. Dzięki niemu uzyskamy błyskawicznie wzwód, a czas działania na nasze ciało wynosić będzie nawet do 36 godzin. To najdłużej działający lek z tej kategorii środków. Zdecydowanie również na wiele uwagi zasługuje druga substancja czynna – dapoxetyna. Dzięki niej nasze ciało znów zacznie poprawnie reagować na bodźce seksualne. Dzięki temu będziemy mogli kochać się tak długo jak tylko tego chcemy. Nie zostaniemy zaskoczeni znów irytującym przedwczesnym wytryskiem, który niestety jest zmorą wielu mężczyzn. Obie te substancje wpływają na nasze ciało w sposób stanowczy, ale bezpieczny dla nas. Nie będziemy mieli zbyt wielu skutków ubocznych poza typowymi dla substancji na zaburzenia seksualne – bóle głowy, lekkie zawroty głowy, katar i zaczerwienienie twarzy to klasycznie występujące objawy uboczne. Są jednak krótkotrwałe i niezbyt dotkliwe.

Super Vikalis VX to substancja niezwykle bezpieczna, ale działająca na nasze ciało w sposób zdecydowany i stanowczy. Jego skuteczność jest niebywale wysoka co potwierdzają mężczyźni z całego świata zażywający na co dzień tak solidne leki na zaburzenia potencji i przedwczesny wytrysk. Dzięki ich stosowaniu całe nasze życie seksualne powróci niemalże do perfekcji.