• CAPTCHA Image
Maurycy 50
Stosowałem już różne specyfiki z tego sklepu i wszystkie działają. Także nie ma ściemy, są to sprawdzone i działające tabsy, nawet jeśli nie są znanych i reklamowanych firm. Moja żona i ja oceniamy je bardzo na plus:). Nie były to nasze pierwsze zakupy i na pewno nie ostatnie. ostatnio zrealizowałem nieco większy zakup i nawet dostałem rabat. Także naprawdę warto.
Hyzio
Do tego sklepu trafiłem przez przypadek, znajomi mi podrzucił linka. Szczerze mówiąc miałem pewne obawy, co do jakości i działania tych leków, ale co ważne, wszystko działa śpiewająco:). Jest to mój pierwszy zakup, ale na pewno wrócę po kolejne. Moja żona jest bardzo zadowolona. Cenowo również wygląda to całkiem nieźle, także jesteśmy oboje zadowoleni.
David
Jestem pozytywnie zaskoczony tym, że tabletki rzeczywiście działają. Miałem obawy przed zamawianiem tego typu produktów przez Internet, ale zaryzykowałem i jestem bardzo zaskoczony. Tabletki przyszły bardzo szybko, testowałem je już tego samego wieczoru. Wszystko świetnie śmiga;). Działają bardzo szybko, nie jest potrzebne nawet te 15 minut, o których wszędzie piszą. Następnym razem zamówię inne tabletki, może będzie jeszcze lepszy odjazd;)
Luko
Znajomy polecił mi Apcalis w żelu. Do tej pory brałem tylko tabletki i to raczej znanych firm, ale postanowiłem posłuchać kumpla. Żel działa jeszcze szybciej niż tabletki, dlatego jest idealny na szybkie akcje, na spontaniczne spotkania i do przełamania sytuacji stresowych. Do tej pory korzystałem z tego żelu już 4 razy i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. A przy tym cena również jest atrakcyjna.
Tester
W tym sklepie zrobiłem już kilkukrotnie zakupy. Zacząłem od Cialisu a skończyłem na...jeszcze nie skończyłem:). Dzięki temu, że cena jest bardzo w porządku, mogę sobie pozwolić na testowanie najróżniejszych środków. teraz testujemy z żoną tabletki, potem pewnie przerzucimy się na inną konsystencję środków. Póki co wszystkie świetnie działają i co więcej, budują rewelacyjnie pewność siebie. Teraz z żoną przeżywamy drugą młodość, wariujemy bardzo konkretnie. Zachęcam do zakupów, szczególnie w tym sklepie :).

NASZE PRODUKTY

Apcalis Sx w żelu 20mg

Cena: 168,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Apcalis Sx 20mg w żelu

Substancja czynna Tadalafil 20mg w każdej tabletce.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek „Week Pack”
Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający.
Działanie do 36 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 24 zł 168 zł 19 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 22 zł 308 zł 19 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 20 zł 420 zł 19 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 18 zł 504 zł 19 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł 19 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł 19 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł 19 zł
Współczesną i niezmiernie nieprzyjemną chorobą są zaburzenia erekcji. Alarmujące jest to, że takich zaburzeń spodziewać się już możemy nie jedynie w starszej grupie wiekowej, ale również wśród osób młodych, co do których w zasadzie niemielibyśmy takich podejrzeń. To niestety przykry fakt odnośnie naszych czasów. Żyjemy dłużej, ale jednak jakość ów życia często spada, jak widać również po statystykach medycznych często w młodym wieku ta jakość zaczyna się mocno obniżać. Problemy seksualne w młodym wieku nie są oczywiście niczym nowym, ale alarmująca jest jedynie liczba osób w młodym wieku, które trafiają do lekarzy seksuologów po porady środki na potencję. Główną przyczyną tego typu zaburzeń w praktycznie każdym wieku jest kwestia naszego stanu zdrowia i nierzadko kompletnie fatalnego stylu życia. Niezdrowa dieta, brak ruchu i wiele stresu to częste powody, przez które męskie ciało zaczyna odmawiać posłuszeństwa w tych sprawach. A niestety wpływa to również negatywnie na wiele innych kwestii życiowych i nierzadko kompletnie paraliżuje życie towarzyskie młodego człowieka.

Środków na potencję aktualnie na rynku znajdziemy od zatrzęsienia. Nie poradzimy sobie na pewno samodzielnie z ich wyborem i dlatego trzeba się przed tym skonsultować z lekarzem. Być może już nawet w trakcie pierwszej wizyty lekarskiej uzyskamy niezbędne porady i oczywiście środki na potencję działające doraźnie takie jak chociażby Apcalis Sx w żelu 20 mg. Specyfik ten zawiera 20mg tadalafilu, który w tym przypadku jest najważniejszą substancją czynną. To substancja niezmiernie dobra, która odbije się korzystnie na naszej sprawności seksualnej praktycznie już w kilkadziesiąt minut od momentu jej zażycia. Najważniejszą cechą tego środka jest fakt długotrwałego działania. W przypadku środków na potencję mamy do czynienia z rekordem – do 36 godzin od momentu zażycia odpowiedniej dawki. Apcalis Sx w żelu 20 mg i zawarta w nim substancja czynna stanowi najistotniejszy środek zaradczy na problemy przewlekłej impotencji, która męczy nas nawet wiele lat. Środek ten działa bowiem praktycznie na każdą odmianę impotencji i w dodatku niezależnie od wieku pacjenta. Forma podania ów środka również jest niesamowicie korzystna dla pacjenta, bowiem spożywanie żelu jest znacznie mniej obciążające, aniżeli spożywanie zwyczajnych tabletek. Tym bowiem sposobem pacjent uzyskuje znacznie większe poczucie swobody i nie będzie musiał chociażby tłumaczyć się otoczeniu z zażywanych środków i odpowiadać na zbędne pytania odnośnie tego, z jakiego powodu dany środek jest przyjmowany. Jak wiemy takich pytań zawsze rodzi się niezwykle wiele. Apcalis Sx w żelu 20 mg i jego substancja czynna przenika do naczyń krwionośnych usprawniając krążenie krwi. Efektem tego prócz oczywistego efektu umożliwiającego nam uzyskanie zwodu często bywa również podniesienie ciśnienia tętniczego. To najczęściej zgłaszana dolegliwość. Ściślej mówiąc wiąże się to oczywiście z bólami głowy i jej zawrotami.

Apcalis Sx w żelu 20 mg zyskuje w kwestii formy podania w stosunku do innych środków w sposób zdecydowany. Taka forma jak żel jak się okazuje jest przede wszystkim chętnie przyjmowana przez pacjentów. To po prostu po wieloma względami bardziej dyskretne. W dodatku należy nadmienić, że środki na potencję w żelu posiadają znacznie bogatsze zróżnicowanie jeżeli chodzi o dobór smaku. Apcalis Sx w żelu 20 mg z tych właśnie powodów jest niezmiernie cenionym środkiem na potencję, który stosowany jest przez tysiące Polaków i miliony ludzi na świecie. Oczywiście nie możemy zapominać, że poza niesamowitą przyjemnością uzyskamy również najprawdopodobniej kilka nieprzewidzianych skutków ubocznych. To jedynie z reguły bóle głowy i podobne problemy, których nie unikniemy w przypadku zażywania środków na erekcję. To jednak z reguły mało dotkliwe problemy, które prędko ustępują, pozostawiając miejsce jedynie przyjemniejszym wspomnieniom z momentu, kiedy ów środek na nas działał. Apcalis Sx w żelu 20 mg to doskonały preparat na zaburzenia związane z potencją, bowiem działa szybko, skutecznie, a w dodatku nie jest to środek niesamowicie drogi. Większość polskich pacjentów jest w stanie sobie na niego pozwolić, a więc cena nie jest przesadnie wysoka.